Iqos Heets Sigara Zararlı Mı?

Iqos Heets Sigara Zararlı Mı?

Karbonmonoksit ve zifiri sigaraya göre iqos içinde bu maddeler daha azaltılarak kullanılır. iqos gereksinim duyulan nikotinin tamamını alır ve sigaraya oranla daha az zarar verir. Firmamız iqos üretiminde içerisine 350 dereceye kadar ısıtılabilen tütün çubuklarını yerleştirecek bir tasarımla elektronik tütün ısıtma sistemini müşterilerine sunar. Sağlık açısından riskleri önemli ölçüde azaltan bir üründür.

Üretici firmamız sigara kullanan müşterilerimizi hedefleyerek sağlığa olan etkisini inceleyerek tasarım yapmıştır. Bu sebeple elektronik sigaralara fazla yatırım yaparak piyasaya sürmüştür. Bu ürünümüz birçok ülkede yanmayan sigara heets adı ile satılır. Görünüm olarak klasik sigaraya benzer. Ancak daha kısa, tütün ezilmiyor tütün yaprakları bastırılıyor. Tütün ünitesine kısaltmış sigara cihaza yerleştirilir ve tütün cihaz içinde 660 dereceye kadar ısıtılır. Nikotin buharı dışarı çıkmaya başlar. Duman ve koku yoktur, tadı ise sigaraya benzerdir.

İqos Kurulumu

Heets yanmayan ıqos sigara olarak klasik sigaraya benzerdir. İçinde katran ve katı parçacıklar yoktur. İqos kullanıcıları solunum sisteminin iyileştiğini ve nefes alıp vermede nasıl hissettiğini anlamaları kısa sürer. Firmamızdan aldığınız iqos kutusunun içinden şarj cihazı, tutucu, şarj kablosu, temizlik fırçası ve etanol temizleme çubukları çıkar. Tütün ünitesini her kullanımdan sonra tekrar şarj olması için 4 dakika şarj edilmesi için şarj cihazında yerleştirmek gerekir.

İqos Temizliği

Firmamız sigara cihazlarının temizliği için sizlere malzemeleri kutu içinde gönderir. Kutudan çıkan yumurta şeklindeki fırça ile tutucuyu günde en az bir kere temizlemek gerekir. Çünkü cihaz içinde tütün kalabilir ve ısıtma aşamasında sıkıntı oluşturabilir. Etanol temizleme çubukları ile iqos iluma haftada bir kez temizlenmelidir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Metpor ile Tasarruflu Yapılar

Metpor ile Tasarruflu Yapılar

Profesyonel Mutfak Gereçleri

Profesyonel Mutfak Gereçleri

Estetik Bir Görüntü İçin Transparan Cephe

Estetik Bir Görüntü İçin Transparan Cephe

Isı Yalıtım İçin Malzemeler

Isı Yalıtım İçin Malzemeler

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir