İngiltere Aile Birleşimi Vize Başvurusu Nereye Yapılır?

İngiltere Aile Birleşimi Vize Başvurusu Nereye Yapılır?

İngiltere aile birleşimi vizesi başvuruları, İngiltere Konsolosluğu’na yapılmaktadır. Konsolosluğun online sistemi üzerinden ön başvuruların alındığı vize başvuru sürecinde profesyonel danışmanlık hizmetlerimiz ile sizlerin yanınızdayız.

İngiltere vizesi için yapılan başvurularda olduğu gibi, aile birleşimi vize başvurusunda da bazı belgeler talep edilmektedir. Fakat diğer İngiltere vizelerinden farklı olarak, aile birleşimi vize başvurusunda maddi durumunuzun yeterli olduğunu gösterir yazılı belgelere ihtiyacınız vardır. İngiltere’ye çeşitli sebeplerden dolayı seyahat etmek isteyen kişiler, bizlere ulaşarak vize başvuru süreçlerinde istedikleri profesyonel destek hakkında detaylı bilgi edinebilirler.

İngiltere Evlilik Vizesinde Dil Şartı Aranıyor Mu?

İngiltere evlilik vizesi olarak da bilinen aile birleşimi vizesinde dil şartı aranmaktadır. IELTS kurumuna bağlı olarak çalışan 2 farklı kurumun gerçekleştirdiği İngiltere aile birleşimi sınavı, bu vizeye başvuru yapmak istenen dil şartını kanıtlar niteliktedir. İngiltere aile birleşimi vizesine başvuru yaparken, aile birleşimi sınavı sonucunda B1 seviyesine sahip olduğunuzu kanıtlamanız gerekir.

İngiltere aile birleşimi sınavının uygulanabildiği Türkiye’de; Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir, Adana ve Bursa olmak üzere 6 sınav merkezi bulunmaktadır. 18 dk süren bu sınav dinleme ve konuşma kısmı olmak üzere 2 farklı bölümden oluşmaktadır.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Evlilik amacıyla İngiltere vizesine başvurusu yapmak isteyen kişilerin başvuru yapmaları gereken vize türü aile birleşimi vizesidir. Bu vize türüne başvuru yapmak için öncelik konsolosluğun online sistemi üzerinden ön başvuru yapmanız, daha sonra gerekli evrakları tamamladıktan sonra randevu alarak mülakata katılmanız gerekir.

İngiltere vizesine başvuru sürecinde bilmeniz gereken her konu hakkında sizleri bilgilendirmekte ve başvuru sürecinde alanında uzman ekiplerimiz ile profesyonel destekler sunmaktayız. Siz de İngiltere vize başvurusu yaparken ihtiyaç duyduğunuz her zaman bizlere ulaşabilir, süreci daha kolay yönetmemize izin verebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Amerika Güncel Paylaşım Sitesi

Amerika Güncel Paylaşım Sitesi

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Neden Önemlidir?

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Neden Önemlidir?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir